КРУГЛОСУТОЧНО
г. Харьков, ул. Алчевских (Артема), 23

Адвокат Халилов А.С. в Харькове

Услуги

Державна реєстрація змін до відомостей про фізичну особу – підприємця, що містяться в єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань 

Опис послуги

Державна реєстрація фізичних осіб - підприємців - офіційне засвідчення факту набуття статусу підприємця фізичною особою.

У разі зміни паспортних даних фізичної особи, зміни громадянства, виду діяльності фізичної особи — підприємця, реєстраційного номера облікової картки платника податків або контактної інформації - необхідно внести зміни про ФОП

Спосіб електронної ідентифікації: Електронний цифровий підпис

Як отримати послугу 

Особисто подати документи для державної реєстрації змін до відомостей про фізичну особу-підприємця в електронній формі через персональний кабінет веб-порталу «Онлайн-будинок юстиції».

Строки надання послуги

Розгляд документів, поданих для державної реєстрації здійснюється протягом 24 годин після надходження документів, крім вихідних та святкових днів.

Вартість послуги

0,1 прожиткового мінімуму для працездатних осіб - за державну реєстрацію змін відомостей про прізвище, ім’я, по батькові або місцезнаходження фізичної особи - підприємця (75 відсотків адміністративного збору, встановленого цією частиною, - за державну реєстрацію на підставі документів, поданих в електронній формі)

Адміністративний збір не справляється за державну реєстрацію змін до відомостей про фізичну особу - підприємця, зокрема, змін до установчих документів, пов’язаних з приведенням їх у відповідність із законами.

Результат послуги

Державна реєстрація змін до відомостей про фізичну особу – підприємця, що містяться в Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань або відмова у державній реєстрації змін 

Источник: pravo.minjust.gov.ua

Відповідальний орган

Міністерство юстиції України