КРУГЛОСУТОЧНО
г. Харьков, ул. Алчевских (Артема), 23

Адвокат Халилов А.С. в Харькове

Сьогодні найактуальніше питання - це своєчасна та грамотна юридична допомога.  Практично щодня відбуваються інциденти, які потребують допомоги юриста, який зможе кваліфіковано проконсультувати.  Погодьтеся, що заплатити гроші за консультацію, яка в подальшому розвитку справи не буде потрібно, як мінімум нерозумно та нераціонально.  В такому випадку краще звернутися за юридичною допомогою до кваліфікованого адвоката з багаторічним стажем по будь-яких питань на тему права та закону.

Адвокат допоможе Вам зорієнтуватися в області законів та дасть пораду, як поступати й до кого йти. Крім цього, якщо Ви звернетесь до адвокату то  отримаєте ще трохи підтримки на рівні психологічної рівноваги, а також в якому напрямку Вам рухатися, щоб обмірковано та неквапливо прийти до правильного рішення.

Я надаю юридичну допомогу в наступних питаннях:

  • складаю документ, від імені своїх клієнтів та починаю вести офіційний обмін листами;
  • представляю інтереси в суді в незалежності від стадії процесу;
  • перебуваю посередником під час укладання угод;
  • проводжу оскарження винесених рішень та постанов суддів та інше.

Кожен клієнт, який звернувся за допомогою до мене як приватного юриста, може бути впевнений, що: завжди отримає якісну правову підтримку від фахівця з багаторічним досвідом роботи та позитивною довголітньою репутацією. Я з радістю введу Вас в курс справи та допоможу розібратися в заплутаних законодавчих документах. Я маю досвід роботи у всіх галузях права, тому ми гідно представимо Ваші інтереси в суді, міліції, прокуратурі та інших установах. Ваша справа завжди буде під моїм особистим контролем, та відповідальність за результат нести буду я особисто.

Для мене досягнення поставлених цілей є пріоритетним завданням, і я завжди готовий нести всю відповідальність за проведені заходи, здійснені дії.  Моя мета - повага з боку Клієнта та мій авторитет, над яким я працюю вже більше 10 років.